mouve
Till saluKommandeSåldaOm oss

Mouve

Din plattform för fastighetsförmedling — där drömhem möter verklighet.

• info@mouve.se
  • 08-123 456 78
  • Fastighetsgatan 1
  • 123 45 Stockholm

© 2026 Mouve. Alla rättigheter förbehållna.

Where home begins.

    Hero background

    Hitta ditt drömhem

    Upptäck tusentals bostäder till salu över hela landet,
    för ett rimligare pris

    Prisintervall (kr)
    020 000 000+

    Sök efter mäklare i ditt område för att få hjälp med bostadsköp eller försäljning.

    Kommande

    Visar 3 av 3 bostäder (sida 1 av 1)

    Sortera:
    Per sida:
    Hövdingagatan 31
    Hövdingagatan 31
    Bostadsrätt

    Hövdingagatan 31

    Aspudden, Stockholm
    2
    50 m²
    4 400 kr/mån
    91 000 kr/m²
    4 550 000 kr
    BalkongTvättstugaFiber
    Blåklintsvägen 8
    Villa

    Blåklintsvägen 8

    Säters kommun, Gustafs
    3
    100 m²
    30 000 kr/m²
    3 000 000 kr
    GarageAltanTvättstuga+3
    Långängsgatan 16
    Långängsgatan 16
    Långängsgatan 16
    Långängsgatan 16
    Radhus

    Långängsgatan 16

    Vänstra Gärdet, Falkenberg
    3
    77 m²
    16 234 kr/m²
    1 250 000 kr
    Fiber